,,10 000 ŽINGSNIŲ YRA VIENI JUOKAI!“

Ukmergės technologijų ir verslo mokykla dalyvauja  ,,Sveikatiados“ projekte, kuri paskelbė užduotį rudeniui ,,10 000 žingsnių yra vieni juokai“. Tiek žingsnių kasdien nueiti mums rekomenduoja gydytojai ir specialistai. Ši fizinė veikla nereikalauja išskirtinio pasiruošimo, padeda gerinti kraujotaką ,stiprinti nervinę bei imuninę sistemą, aprūpina organizmą deguonimi, gerina virškinimą bei miegą.

Spalio mėn. 13 dieną KPO/20 grupės mokiniai kartu su mokytoja Danguole Liekiene ir sveikatos priežiūros specialiste Vida Peldžiene  pasirinko interaktyvų maršrutą ,,Miestas kalba Tau“ – tai 14 ukmergiškių balsu kalbančių skulptūrų, kurios pasakoja istoriją apie save ir parodo reikiamą kryptį iki kito lankytino objekto. Taip beklausydami įdomių pasakojimų nepastebi, kaip nueini 10 000 žingsnių.

10 000 žingsnių kasdien = 7 – 8 kilometrai per dieną = 1,5 – 2 valandos ėjimo per dieną. Manot sunku? Tikrai ne, nes pasiekę užsibrėžtą tikslą, atsiranda pasididžiavimas savimi ir noras siekti tikslo toliau.

Ėjimą pasirinkę vietoj važiavimo autobusu ar automobiliu, ne tik neteršiame aplinkos, bet kasdieną stipriname savo sveikatą.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti