SAUGOK SAVO ŠIRDELĘ

Pasaulinei širdies dienai paminėti l/d ,,Vaikystė“ rugsėjo 24 d. vyko renginys ,,Saugok savo širdelę“. Apie širdį, kaip svarbu išsaugoti ją sveiką, kaip maitintis, sportuoti, ilsėtis, nesipykti vaikams kalbėjo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė.

,,Klausučio“ grupės vaikai dainavo dainelę ,,Tuk, širdelę, tuk tuk“, aplikavo širdis, iš mažų širdučių dėliojo didelės širdies dėlionę, pasižadėjo būti vienas kitam geri ,nesipykti, daug sportuoti.

Po pamokėlės  visi rinkosi į kiemą, kuriame buvo dėliojamos didelės širdys iš kaštonų, piešiamos širdelės ant takų. Darželio kieme buvo pakabinta didelė širdis, prie kurios vaikai fotografavosi ir išsakė savo mintis ,,Kai širdis nepyksta ir neliūdi, o daug juokiasi – yra sveikesnė“.

 

VSBS V.Peldžienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti