Kaip elgtis prie vandens? Kaip elgtis audros metu?

Vasara – pats smagiausias metų laikas, o kad būtų ir  saugus, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vida  l/d ,,Vaikystė“ vaikams priminė  kokia svarbi žmogaus gyvybė ir patarė kaip elgtis prie vandens ir vandenyje . Civilinės saugos sukurto filmuko ,,Saugus elgesys vandenyje ir prie vandens“ pagalba dar kartą buvo pakartotos taisyklės, kurių privaloma laikytis poilsiaujant prie vandens telkinių. Kalbėta apie tai kur galima maudytis, o kur –ne, o kada maudytis nepatartina visiškai, kaip saugiai elgtis vandenyje ir kt…Pamokėlių metu aptartos ir netikėtos, šiltajam sezonui būdingos staigios liūtis, perkūnijos. Priminta kaip elgtis audros metu, ką daryti, jei perkūnija užklupo atvirame lauke ar patalpoje. Sveikatos specialistė pateikė patarimus vaikams kaip elgtis vienu ar kitu atveju: nestovėti po aukštais medžiais, nebėgti, pritūpti, nestovėti atvirame lauke, užverti langus ir duris, išjungti elektrinius prietaisus, nesinaudoti mobiliuoju telefonu, nesimaudyti ir kt.

 Aptarę visus saugumo variantus, papasakoję kaip saugiai juos moko elgtis ir patys elgiasi tėveliai vaikai sėdo piešti žaibų ir debesų.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti