TRIRAČIAI“ TRKKE“ A. SMETONOS GIMNAZIJOJE

Trikke transporto priemonė yra sveika, išmani ir svarbiausia – smagi. Kūno kultūros pamokos gali tapti įdomesnės ir smagesnės…

Kovo 2d. Trikke triračiai buvo pristatyti A. Smetonos gimnazijoje. Treneris Laimontas Rakauskas supažindino su šia puikia, tinkančia tiek sportui, tiek pramogai priemone, mokė kaip judant kūnui į skirtingas puses riedėti pirmyn. Taisyklingas Trikke naudojimas mankština ir stiprina beveik visus kūno raumenis.

Vyko varžybos…  Trikkus išbandė ne tik gimnazistai, bet ir mokytojai.

Ačiū Ukmergės Visuomenės sveikatos biurui už suteiktą galimybę  sveikai, smagiai ir išmaniai praleistas pamokas.

Visuomenės sveikatos specialistė Daiva Lukšienė.

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti