FIZINIO AKTYVUMO PAMOKOS SU TRIRAČIAIS,,TRIKKE‘‘,,ŠILO‘‘ PROGIMNAZIJOJE

Visuomenės sveikatos biuras į Ukmergės rajono mokyklas pakvietė išbandyti triratę judėjimo priemonę ,, Trikke‘‘. Kas tai per transporto priemonė, papasakojo, pademonstravo sporto treneris Laimontas Rakauskas, kuris atvyko į ,,Šilo‘‘ progimnazijos fizinio ugdymo pamokas. ,,Trikke‘‘-tai naujos triratės priemonės, skirtos laisvalaikio leidimui bei sportavimui. Važiuojant triračiu puikiai dirba visos raumenų grupės, kraujagyslių sistema. Šią judėjimo priemonę išbandė ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Visiems puikiai sekėsi judėti su ,,Trikke‘‘ į priekį.

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti