NETRADICINĖ FIZINIO UGDYMO PAMOKA SPECIALIOJOJE „RYTO“ MOKYKLOJE

Liaudies patarlė sako ,,neišradinėk dviračio”, tačiau akivaizdu, kažkam pavyko  išrasti triratį kuris ne tik smagus pasivažinėti, bet ir teikia didžiulę naudą sveikatai. Triratis be pedalų – Lietuvoje sparčiai populiarėjanti transporto priemonė. Šis žmogaus judesiu ir jėga varomas triratis vadinamas TRIKKE.

 Panaudojant šią unikalią fizinio aktyvumo veiklos priemonę treneris Laimontas Rakauskas vedė netradicines fizinio ugdymo pamokas Ukmergės ,,Ryto” specialiojoje mokykloje. Mokiniai mokėsi kaip taisyklingai valdyti šį triratį ir klausėsi kokia pasivažinėjimų nauda mūsų organizmui. Riedant TRIKKE sudeginama iki 1000 kalorijų per valandą, taip pat mankštinami bei stiprinami beveik visi kūno raumenys, o kiek  dar smagumo, drąsos, valios ir  judėjimo džiaugsmo galima patirti valdant šią priemonę! Už netradicines fizinio ugdymo pamokas mokyklos mokiniai ir mokytojai dėkingi Ukmergės Visuomenės sveikatos biurui ir treneriui Laimontui.

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti