Užsiėmimai su sportiniais triračiais TRIKKE Dukstynos pagrindinėje mokykloje

Vasario 11 d. Dukstynos pagrindinės  mokyklos  3-4 klasių mokiniai dalyvavo naujoje, nestandartinėje veikloje. Jie turėjo aktyvias, įdomias fizinio ugdymo pamokas su sportiniais triračiais TRIKKE. Tai sparčiai Lietuvoje populiarėjanti nauja transporto priemonė – triratis, tačiau be pedalų. Naujoji transporto priemonė abejingų nepalieka ir natūraliai kyla klausimas – kas tai? Tai unikali žmogaus judesiu ir jėga varoma triratė transporto priemonė puikiai tinkanti įdomiai sportuoti, lavinti kūną, palaikyti ir didinti fizinį pajėgumą ar tiesiog aktyviai leisti laisvalaikį.

Užsiėmimus vedė instruktorius Laimontas Rakauskas, kuris jau antrą dešimtmetį dirba fizinio aktyvumo skatinimo srityje, o galimybę išbandyti šią naują fizinio aktyvumo formą mokiniams suteikė Ukmergės Visuomenės sveikatos biuras.

Užsiėmimai  sulaukė didžiulio mokinių susidomėjimo ir azarto, suteikė daug teigiamų emocijų.

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti