UKMERGĖS DUKSTYNOS PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE VYKO PASAULINĖS PSICHINĖS SVEIKATOS DIENOS MINĖJIMAS

Mokiniai su mokytojomis Rita Gelūniene ir Edita Komaroviene, dalyvavo renginyje, skirtame ,,Pasaulinei psichikos dienai“ paminėti. Mokyklos visuomenės sveikatos specialistė Vida Talutienė mokiniams priminė, kad gera mityba, fizinis aktyvumas, bendravimas su draugais, poilsis, rūpinimasis kitais ir savimi – tai būdai, padedantys stiprinti mūsų psichinę sveikatą. Mokiniai piešė nuotaikų veidukus – šypsenėles, taip patvirtindami teiginį ,,Nusišypsok ir pasaulis nusišypsos tau“. Renginio pabaigoje mokiniai buvo apdovanoti ledinukais, iš kurių sudėliojo žodžius ,,Pasaulinė psichikos diena“.

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti