Pasaulinė psichikos diena paminėta specialiojoje „Ryto“ mokykloje

Spalio 3 d. specialiojoje ,, Ryto” mokykloje vyko Pasaulinės psichikos  sveikatos dienos paminėjimas. Mokiniai su mokytojais rinkosi į salę kur visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė vedė pamoką apie tai kas yra psichinė sveikata, apie emocinį ir dvasinį atsparumą, kuris leidžia patirtį džiaugsmą ir laimę, ištverti skausmą, liūdesį, nusivylimą. Pamokos metu mokiniai statė emocijų bokštą, traukė emocijų  „Atvirai. Aš“ korteles ir aktyviai atsakinėjo į klausimus, vaidino pyktį, džiaugsmą, nusivylimą, liūdesį.   Psichinės sveikatos stiprinimas vyko ir per kūno kultūros pamokas, jų metu mokytoja Vitalija Remeikaitė mokė atsipalaidavimo bei kvėpavimo pratimų.

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti