NEMOKAMA pagalba telefonu vaikų auklėjimo klausimais

 

Laba diena,

gavome Paramos vaikams centro (nevyriausybinės organizacijos, teikiančios psichologinę pagalbą vaikams ir šeimoms) pasiūlymą bendradarbiauti, informuojant mūsų savivaldybės gyventojus apie galimybę telefonu gauti nemokamas psichologo konsultacijas.

Visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais, paskambinę į “Tėvų liniją” nemokamu telefono numeriu 8 800 900 12. Tai Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos “Už saugią Lietuvą” dalis, finansuojama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Minėtu telefonu kasdien sulaukiama tėvų, senelių, įtėvių, globėjų skambučių, tačiau labai svarbu, kad kuo daugiau žmonių, gyvenančių mažesniuose miesteliuose/kaimuose ir neturinčių galimybių “gyvai” pasikonsultuoti su psichologu, žinotų apie “Tėvų liniją”.

Centras parengė plakato, tinkančio kabinti viešose vietose, maketą (prikabinu). Ar turėtumėte galimybę atsispausdinti ir iškabinti plakatus savivaldybėje, seniūnijose, bibliotekose, viešojo transporto stotelėse ir kt.?

Jei kas neturite galimybių atsispausdinti plakatų, būtinai praneškite apie tai ir nurodykite, kiek jums jų  reikėtų – ieškosime galimybių tai padaryti savivaldybėje.