Ukmergės verslo mokykloje ir Siesikų gimnazijoje pirmadienį vyko diskusijos blaivybės tema

18767256_1184726988321212_1013584913_o

 

Ukmergės visuomenės sveikatos biuro jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo koordinatorė Sabina Aukštuolienė jaunuolius sukvietė į susitikimą su Simonu Dailide. 24-erių metų vaikinas gyvena Vilniuje. Jis yra Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas, VšĮ „Blaivios pramogos“ įkūrėjas ir direktorius, blaivių vakarėlių „Varom“ organizatorius.

Susitikimų metu Simonas Dailidė dalijosi savo asmenines sėkmės istorija bei skatino kartu ieškoti blaivių laisvalaikio praleidimo alternatyvų. Jaunuolis pasakojo pats pradėjęs rūkyti jau 5 klasėje, vėliau laisvalaikio neatsiejma dalimi tapo alkoholis. Palaispniui atsirado ir narkotikai. Anot Simono, neaišku , kuo viskas būtų pasibaigę. Laimei, jis pateko į sveikuolių stovyklą Šventojoje. Tai buvo lūžis, kuris įtakojo mažus, bet svarbius sprendimus, kurių pasekmė – diodeli gyvenimo pokyčiai.

Dabar Simonas Dailidė tvitina, kad įmanoma blaiviai pramogauti.  Ar tikrai gali būti linksma? Kaip keičiasi pasaulis atsisakius svaigalų?  Kaip išmokti pasitikėti savimi ir tapti nepriklausoma asmenybe? Simonas Dailidė sako, kad į šiuos klausimus galima surasti atsakymus tik išbandžius pačiam. “VAROM!” ir “AKTYVUOKIS” – tai  projektai, padedantys suprasti ir atrasti. Kiekvienos paskaitos metu buvo išrinkti du laimingieji, kurie atiteko kvietimai į  renginį „VAROM“.